בית התוכנה של בארי – ככה עושים חדשנות

עם שירות ארכיון חכם, ומערכות מתקדמות לשירותי משלוח ומעקב דואר, זה רק הגיוני שנעניק לכם הצצה לתמהיל הכולל שמאפשר את הכל- בית התוכנה של דפוס בארי, שהופך אותנו קצת פחות לדפוס שיש לו יכולות טכנולוגיות, ויותר לבית תוכנה שיש לו את בית הדפוס המוביל בישראל…

מה אנחנו עושים? מגדירים את היחס שבין פורמט לתוכן

בואו נדבר רגע על חדשנות:

חדשנות היא היכולת להשתמש בתוכן נתון בצורת שימוש שונה.

חכמינו אמרו כי "הכל צפוי והרשות נתונה" ואם נתפלסף לרגע, נבין כי "חדשנות", בעצם לא עושה שום דבר חדש: היא  לוקחת את הקיים והידוע ומשנה אותו בצורת השימושיות ובפורמט הצריכה. רק כך למעשה, אנחנו יודעים לזהות "חדשנות", שכן היא תמיד נשנענת על המוכר והידוע שמוגש לנו, איך לומר – טיפה אחרת…

אז אם היינו יכולים לסכם במילה אחת, את המאפיינים של בית התוכנה שהקמנו בדפוס בארי, היינו אומרים – חדשנות: היכולת לשחק עם פורמטים שונים, וליצוק באמצעותם תוכן חדש.

קחו את הדוגמא הבאה: היכולת הטכנולוגית לקחת קובץ נתונים גולמי, שמכיל בתוכו מאות שדות ומאות אלפי שורות, ולייצר באמצעותו כל מסמך שתרצו. החל ממכתב פשוט ועד מסמך מורכב כמו דו"ח פירוט ההוצאות החודשי שלכם בכרטיס האשראי.

לא במקרה אנו מעניקים את הדוגמה הזו – דפוס בארי מנפיקה את דוחות חשבונות האשראי של החברות המובילות בארץ, על ידי טכנולוגיה היודעת לתרגם תוכן (פרטי הוצאות כרטיס אשראי של פלוני) לפורמט (דוח הוצאות כרטיס אשראי). היכולת לייצר פורמטים שונים מתוכן נתון, מאפשרת לנו להדפיס דוחות במאסות עבור לקוחותינו, במגוון עצום של מוצרים בהתאם לצרכים ולחלומות של לקוחותינו.


טכנולוגיה זה יופי… אבל מה עם יעילות?

היכולת לייצר מסמך לפי פורמט שקבענו מתוך קובץ נתונים גולמי, היא יכולת טכנולוגית מורכבת: חברות הנעזרות בשירותים אלה, לרוב מסתפקות ביכולת עצמה, וחבל. אנחנו בדפוס בארי, לקחנו את היכולות הטכנולוגיות צעד אחד קדימה: מה שמנחה את המערכת שפיתחנו, הוא יעילות, ולכן תראו כי בצד היכולת הטכנית להפוך דאטה גולמית, למסמך ערוך, אנחנו גם מעניקים בונוסים משמעותיים בתוצרים שלנו, כמו חסכון בנייר, הפחתה משמעותית של כמות המכתבים שיישלחו לאורך זמן ועד לאפשרות ליצור שיח שיווקי ומניע לפעולה עם לקוחות.

חסכון של מקום על הדף

הדף הוא הקנבס שלנו: אנחנו יודעים לייצר מסמכי דוחות, אשר נערכים בצורה אופטימלית לטובת חסכון מקום על הדף ובכך מאפשרים ייעול מיטבי של כמות התוכן, אל מול שטח הדף. זה נראה אולי טריוואילי, אבל למעשה רק היכולת הזו, חוסכת לארגונים סכומי כסף גדולים בכל שנה על הוצאות דפוס וגם עושה טוב לכדור הארץ והסביבה.

מסרים מותאמים אישית

מערכות התוכנה שלנו יודעות לזהות ולנתח הרגלי צריכה של אנשים. כך למשל בחשבוניות מודפסות, אנחנו מציעים שילוב של קופונים ומסרים פרסומיים על גבי דו"ח החשבון עצמו, המבוססים על הרגלי הצריכה וההעדפות האישיות של כל אדם, לפי הסטוריית הצריכה שלו.

אלה, מוגשים על הדף בשטחים שחסכנו על-גבי המסמכים ויוצרים דף חשבון פרסונלי שמדבר באופן אישי, למוטיבציות הצריכה הספציפיות של פלוני.

איחוד תכתובות – חוסכים "קשקשת" מול הלקוח (וגם את הבול)

איחוד תכתבות, הוא היכולת לזהות האם קיימים מספר מכתבים לאותו נמען, ולאחד בין המכתבים השונים לידי מעטפה אחת ובכך לחסוך בכמות הבולים ובכמות המעטפות – מה שיוצר חיסכון כספי ללקוח.

במיוחד היום, בעידן הוואטסאפ והמסרים המידיים, פחות "קשקשת" מצד ארגונים ללקוח, מעידה על יותר מקצועיות, יותר שירותיות ויותר הליכה לקראתו. הלקוח אינו "מופצץ" במכתבים והארגון חוסך ניירות, בולים ומרוויח שביעות רצון גוברת מצד לקוחותיו.

היכולת לחלץ כל מידע לתוך כל פורמט

שמעתם על המושג Data Mining? למעשה הכתבה הזו דיברה בדיוק עליו:

Data Mining – כריית נתונים, הוא שם לתהליך של הפעלת אלגוריתם (תוכנת מחשב) לצורך גילוי מידע הטמון בבסיסי נתונים.

גילוי ידע בבסיסי נתונים, הוא תהליך שנועד לחקור ולנתח כמות גדולה של מידע באמצעים אוטומטיים, כדי לגלות דפוסים. עם ההתפתחות המתמדת בעולם טכנולוגיית המידע, כשכמות המידע הדיגיטלי גדלה כל הזמן, עולה החשיבות של תחום כריית המידע, שבאמצעותו ניתן להפוך מידע לידע.

אז ראיתם: היכולת החשובה ביותר של בית התוכנה שלנו, היא היכולת לבצע כריית נתונים, אבל לא רק: לאחר שהפקנו את הנתונים לידי הפורמט שבחרנו, המשימה שלנו היא להגיש את הפרומט בצורתו המיטבית ביותר- במיקום שהוא דורש, באפשרויות הניתוח המסייעות לשיווק ולפרסום ובייעול תהליך השליחות בדואר.

הנכם מוזמנים להצטרף להצלחה של ארגונים רבים הנעזרים בבית התוכנה דפוס בארי.

לפרטים אודות השירות הנכם מוזמנים לפנות אלינו

אודות צוות דפוס בארי

מערכת התוכן של בארי blog
פוסט זה פורסם בקטגוריה חדשנות ופיתוח, כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Twitter

אתה מגיב באמצעות חשבון Twitter שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s